Klosi: Berati pikë e rëndësishme turistike për Ballkanin

  Në qarkun e Beratit u zhvillua sot mbledhja e radhës e Task Forcës së turizmit. I pranishëm në këtë takimi ishte dhe ministri i...

Tension e përplasje në Berat, FNSH zbarkon pranë KZAZ 64

BERAT Situatë e tensionuar është regjistruar edhe në në KZAZ Nr.64 në Berat, pas kërkesës së kryetarit të bashkisë për lirimin e ambjenteve në zbatim...

Nga nxitja e bujtinave dhe rilindje e fshatrave me potenciale turistik, projektet e kandidatit...

18 qershor – Rilindja rurale duhet të shtrihet në njësitë që janë asete për paketën turistike që ofron Berati, si Droboniku apo...

Le ta ndryshojme sistemin bashke, duke filluar ne Berat

Plarent Aleksi* Kur u takova me shkrimtarin e qytetit tone Avdyl Zeneli pata mundesi te shkembejme dy fjale per probleme te ndryshme te qytetit tone...

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN

BERAT, RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

Berat/ Demo takim me fermerët: Përmirësim i infrastrukturës së zonave bujqësore

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Beratit, Ervin Demo, zhvilloi sot një takim me fermerët e Velabishtit më të cilët diskutoi për problematikat...

EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE

EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE SUBSCRIBE PER...

Klosi: Projektet zhvillimore në Berat do krijojnë vende pune të mirëpaguara

17 mars – Projektet zhvillimore në zonën e Beratit do të krijojnë qindra vende pune të mirëpaguara. Kështu u shpreh sot ministri i...

Berati, në faqet e para të udhërrëfyesit të mirënjohur turistik japonez

7 shkurt ATSH/ – Udhërrëfyesi i mirënjohur turistik japonez “Chikyu no arukikata”, ka vendosur në faqen e parë të tij qytetin e Beratit...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT