Çmendet Samsung! Note 8 me super-procesor dhe ngjyrë të re

Kohë më parë ka pasur informacione se Samsung planifikon të prezantojë opsionin e ngjyrës së re për telefonin Galaxy Note8 – Deep Sea Blue.   Evan...

Si do të jetë iPhone 7S i ri që prezantohet në Shtator

Përveç iPhone-it të ri 8 (me një ekran OLED), kompania Apple gjithashtu do të zbulojë iPhone 7S te ri.   Këto duhet të jenë të ngjashme...

Komisioni Europian i kërkon Apple të paguajë taksa në shuma marramendëse

Ministri Irlandez i Financave tha se kërkesa e Komisionit Evropian për grumbullimin e 13 miliard dollarëve taksa të papaguara nga Apple është një absurditet...

“Çmendet” Bill Gates, shihni sa para ka dhuruar

Bill Gates, njeriu më i pasur në planet, dhuroi 4.6 miliard $, donacioni më i madh i dhënë ndonjëherë që kur nisi fondacionin e...

Ja si do të jetë iPhone 8 (foto)

Apple do të prezantojë më 9 shtator jo vetëm iPhone 8, iPhone 7S Plus por edhe Apple Watch Series 3, brezin e tretë të...

Orari i duhur i postimeve në rrjetet sociale

Media sociale është një pjesë e pandashme e jetëve tona. Që nga përdorimi personal tek reklamimi i biznesit tuaj, popullariteti në rritje çdo ditë...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT