Emisioni Studio Plus – Cdo te Hene ne TV Berati – Ora 20:15

Emisioni Studio Plus - Cdo te Hene ne TV Berati - Ora 20:15

“Ia vuri gurin në qafë dhe e hodhi në lumë”, burri nga Berati hedh...

Edhe pasi u bë një çështje mjaft e diskutuar në mediat sociale ditët e fundit, masakra ndaj qenve vazhdon. Duket se njerëzit ende nuk e...

Adoleshenti nga Kuçova tregon i penduar se pse e masakroi qenin me sopatë

Ngjarja e rëndë që ndodhi në qytetin e Kuçovës, ku disa djem të rinj masakruan një qen dhe xhiruan gjithë skenën e  më pas...

INSTAT/ Zbulohen qytetet me më shumë pijanecë dhe duhanxhinj

  Në Dibër shpenzohet më shumë se në çdo qytet tjetër të Shqipërisë për pije alkoolike dhe duhan. Sipas të dhënave të INSTAT për 2015,...

Berat, Adriatik Kungulli 17 vite i papunë, por djali studion drejtësi në Francë 

  Adriatik Kungulli, hidraulik me mbi 37 vite punë,  është baba i katër fëmijeve, të cilët e adhurojnë shkollën por janë përballur për vite me...

Nga “Rambot” me kallashnikovë te “zotërinjtë” me kravatë, si kanë evoluar bandat shqiptare

  Me siguri që secili nga të lindurit para ’90-ës ka të paktën një imazh të fortë në memorien e tij nga gangsterët e vitit...

​Sot fillon Lotaria Amerikane si të aplikoni për t’u përzgjedhur

Pa diskutim të gjithë ju që jeni të interesuar dhe shpresoni të “prekni ëndrrën amerikane” e dini se dita e sotme, 3 tetori, ora...

Mbaroi edhe TAP; Investimet e huaja në energji e gaz bien me 60%

  Investimet e huaja, sipas sektorëve, tregojnë për një ecuri të paqëndrueshme në vite. Teksa energjia po bie dhe telekomunikacionet janë në maturim, nuk ka...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT