“Mbani mend keto data”, flet analisti: Ja ç’do ndodhë pas 9 muajsh në vendin...

Mbrëmjen e premte në emisionin “Zonë e Lirë”...

Si me tërmetin: Në 11:30 do ndodhë “gjëma e madhe”. Reagon Rama

Kur në rrjetet sociale dhe disa portale qarkullon një lajm se në orën 23:30 do të niste një aksion me helikopter për spërkatjen nga...

Rama e thotë troç: Mund të na ndodhë edhe si Italia, ti lutemi Zotit...

Kryeministri Edi Rama ka qenë i qartë në...

Nëse jemi me fat, koronavirusi bie për 10 ditë/ Mjeku i njohur: Ja si...

Mjeku i Infektivit në QSUT, Arjan Harxhi në...

Mbyll barin për shkak të koronavirusit, këngëtari mahnit me gjestin e tij

Në mes të kësaj pandemie, biznese të panumërta u detyruan të mbyllnin dyert dhe shumë njerëz humbën punën. Por kur këngëtari Dierks Bentley, duhej...

Koronavirusi po i bën botës vetëm 1 nder / Ulet ndjeshëm ndotja globale

Fabrikat u mbyllën dhe rrugët u pastruan si asnjëherë më parë në të gjithë Kinën dhe jo vetëm, teksa qeveria i kërkoi popullit të...

“Mos u puthni nga tre herë në faqe”, Braçe apel qytetarëve: Rrini në shtëpi,...

Zevëndëskryeministri, Erion Braçe ju bënë apel qytetarëve që të rrinë në shtëpi, si mundësia më e mirë për parandalimin e COVID-19. Braçe shprehet se “është...

“Të mos blejnë makina të shtrenjta”, Rama ultimatum biznesmenëve të mëdhenj: Harrojini pushimet e...

Kryeministri Edi Rama ka dhënë  një ultimatum biznesmenëve të mëdhenj që të kujdesen për punëtorët e tyre. “Bizneset e mëdha të mos e shohin shtetin...

“Do te preket 70% e Italisë por s’kemi pse shqetësohemi”, mjekja tregon kur mund...

ITALI– Maria Rita Gismondo, drejtore e laboratorit të mikrobiologjisë klinike në spitalin Sacco në Milano ka deklaruar se 60-70% e popullsisë së Italisë do...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT