Deputeti i PD: Bashën e mban në këmbë vetëm Kaç Islami dhe aleanca me...

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, ka reaguar ndaj një statusi të ish-kreut të PD-së për Kukësin, Ibsen Elezi. “Ehhh ti kërkon të zbusesh luften...

Nga divorci, sherret, dhe mungesa e.. Ermal Mamaqi habit me deklaratën: Një këshillë e...

Artisti i njohur, Ermal Mamaqi, gjithnjë tërheq vëmendjen me postimet e tij në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka habitur teksa ka postuar në instagram një...

Elvisi sqaron te verteten e telefonates qe tronditi Shqiptarine! Ka nje kerkese per Shqiptaret!

Elvisi sqaron te verteten e telefonates qe tronditi Shqiptarine! Ka nje kerkese per Shqiptaret!

Bëni kujdes, rrezikoni patentën, ja cfarë eshte radari i ri ‘TruCam’ me tekonologjinë më...

Ndryshe nga radarët e tjerë, ky radar ii ri i Policisë Rrugore, arrin që të kthejë me video momentin e shkeljes rrugore në raste...

Ka rene niveli njerezor! Te vertetat qe nuk duhen humbur!

Ka rene niveli njerezor! Te vertetat qe nuk duhen humbur!

E kemi ditur gabim, kjo është sasia e ujit që duhet të konsumojmë gjatë...

Çdo ditë trupi ynë humbet 2 deri 3 litra ujë nga djersitja apo lëvizjet, madje edhe teksa marrim frymë, prandaj të qëndrojmë të hidratuar...

Pesë gjëra që nuk duhet t’i bëni kur udhëtoni në këto qytete

Një shprehje e vjetër thotë, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romanët”. Pra, kur udhëtoni jashtë vendit, duhet të bëni kujdes të respektoni rregullat e...

Pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit, nuk do ta besoni sa shtëpi, toka, aksione dhe...

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka miliona euro pasuri. Vlera e pasurisë së paluajtshme që ka në pronësi jashtë Kosovës është rreth...

Gjendet pacienti zero i koronavirusit, ja nga nisi infeksioni i rrezikshëm

Një i ri gjerman 33-vjeçar mendohet të jetë “pacienti zero” në Europë, prej nga nisi infeksioni i rrezikshëm në kontinentin e vjetër. Ky fakt u...

Rregullat e reja të emigrimit: Nga 1 Janari, më e lehtë të punosh në...

Te premten, Këshilli Federal në Gjermani do të trajtojë paketën e emigracionit. Javën e parë të qershorit, ligji mbi emigracionin e fuqisë punëtore të...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT