armë

peremdi.jpg

Detaje të reja nga gjetja e trupit të pajetë në Peqin: Ka dy plagë me armë zjarri, dyshohet se është vrarë që mbrëmjen e djeshme

Detaje të reja janë mësuar lidhur me gjetjen e trupit të pajetë në Peqin. Burime bëjnë me dije se viktima kishte marrë dy plagë me armë zjarri, një në shpinë dhe një në brinjë. Dyshohet se viktima, ende e paidentifikuar… Read More »Detaje të reja nga gjetja e trupit të pajetë në Peqin: Ka dy plagë me armë zjarri, dyshohet se është vrarë që mbrëmjen e djeshme

KURBIN-2.jpg

I shpallur në kërkim për plagosje me armë, arrestohet 27 vjeçari në Kurbin, ishte fshehur tek shtëpia e dajës (EMRI)

Një 27-vjeçar i akuzuar për “Vrasje me paramendim” mbetur në tentativë dhe “Armëmbajtja pa leje” është arrestuar nga policia në Kurbin në kuadër të operacionit të koduar “Sanxhaku”. Ai është shtetasi Kadri Kurtaj, 27 vjeç, banues në Sanxhak, Kurbin. Gjykata… Read More »I shpallur në kërkim për plagosje me armë, arrestohet 27 vjeçari në Kurbin, ishte fshehur tek shtëpia e dajës (EMRI)

redi-balla.jpg

DETAJE+FOTO/ U plagos me armë zjarri te“Komuna e Parisit”, 22-vjeçari merr disa plumba. Njihej si person problematik, autorët e shënjestruan…

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e së martës kryeqytetin e vendit tonë, ku si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri mbeti i plagosur një djalë i ri, 22 vjeç. Në lidhje me të shtënat me armë… Read More »DETAJE+FOTO/ U plagos me armë zjarri te“Komuna e Parisit”, 22-vjeçari merr disa plumba. Njihej si person problematik, autorët e shënjestruan…