sulmohet

17-vjec.jpg

Postoi foto në spital në gjendje të rëndë nga koronavirusi dhe bëri thirrje për vaksinim, 17 vjeçarja sulmohet në rrjetet sociale: Je një aktore e paguar nga qeveria

Një 17 vjeçare është sulmuar masivisht në rrjetet sociale, pasi postoi një foto në gjendje të rëndë nga spitali ku po kurohej pasi ishte prekur nga Covid-19. Sulmet ndaj saj kanë ardhur pasi kjo e fundit bëri thirrje ndaj të… Read More »Postoi foto në spital në gjendje të rëndë nga koronavirusi dhe bëri thirrje për vaksinim, 17 vjeçarja sulmohet në rrjetet sociale: Je një aktore e paguar nga qeveria

video.jpg

Ngjarje e pazakontë në Kolumbi, roja sulmohet nga një fuqi e padukshme, kryetari komunës publikon videon dhe kërkon ndihmën e ekspertëve

  Jose Manuel Rios Morales, kryetar i qytetit Armenia në pjesën perëndimore të Kolumbisë, ka publikuar një video intriguese e cila akoma kërkon një përgjigje racionale. Ngjarja ka ndodhur një gjysmë ore para mesnatës së të enjtes, ku një fuqi… Read More »Ngjarje e pazakontë në Kolumbi, roja sulmohet nga një fuqi e padukshme, kryetari komunës publikon videon dhe kërkon ndihmën e ekspertëve

1-173-780x439-1-770x433-1.jpg

VIDEO/ “Akt terrorist në Paris”, ambasada e Kubës sulmohet me molotov, ky është reagimi i francezëve

Mediat e huaja kanë publikuar momentin kur ambasada e Kubës në Paris, sulmohet me molotov. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar të gjithë këtë moment. Në pamjet në fjalë shfaqen disa persona të panjohur duke hedhur molotov mbi ambasadë. Këtë sulm,… Read More »VIDEO/ “Akt terrorist në Paris”, ambasada e Kubës sulmohet me molotov, ky është reagimi i francezëve