Berat

berat-1.jpg

Bënte ‘namin’ me shpërndarjen e kokainës në qytet, arrestohet 56-vjeçari në Berat (EMRI+DETAJET)

  DVP Berat Goditet një rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza. Bie në prangat e Policisë 56-vjeçari që posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike kokainë. Sekuestrohet lëndë narkotike kokainë e ndarë në doza. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve… Read More »Bënte ‘namin’ me shpërndarjen e kokainës në qytet, arrestohet 56-vjeçari në Berat (EMRI+DETAJET)

lefter-maliqi-i.png

Lefter Maliqi jep lajmin e trishtë: S’do të jem kur të vijë Berisha në Berat se tani jam me LSI-në dhe s’dua të ndryshoj më parti, për mua ai mbetet idhull

Lefter Maliqi ka dhënë një lajm të trishtë që nuk pritej. Teksa foli për situatën politike në vend ai tha se nuk do të jetë në takimin e radhës të Sali Berishës në Berat pasi nënvizon se tani është me… Read More »Lefter Maliqi jep lajmin e trishtë: S’do të jem kur të vijë Berisha në Berat se tani jam me LSI-në dhe s’dua të ndryshoj më parti, për mua ai mbetet idhull

B1.png

“Sa herë ka reshje kjo rruga këtu përmbytet, ujërat e zeza dalin në sipërfaqe”, banorët në Berat ankohen për lënien pas dore nga ana e bashkisë

Banorët e lagjes Jani Vruho, në Berat janë ankuar ditën e sotme përsa i përket një problemi të cilin e kanë prej 30 vitesh që lidhet me mungesën e pastrimit të ujërave të zeza dhe me mos-investimin nga ana e… Read More »“Sa herë ka reshje kjo rruga këtu përmbytet, ujërat e zeza dalin në sipërfaqe”, banorët në Berat ankohen për lënien pas dore nga ana e bashkisë

banoret-2.jpg

“Sa herë ka reshje kjo rruga këtu përmbytet, ujërat e zeza dalin në sipërfaqe”, banorët në Berat ankohen për lënien pas dore nga ana e bashkisë

Banorët e lagjes Jani Vruho, në Berat janë ankuar ditën e sotme përsa i përket një problemi të cilin e kanë prej 30 vitesh që lidhet me mungesën e pastrimit të ujërave të zeza dhe me mos-investimin nga ana e… Read More »“Sa herë ka reshje kjo rruga këtu përmbytet, ujërat e zeza dalin në sipërfaqe”, banorët në Berat ankohen për lënien pas dore nga ana e bashkisë

merry.jpg

Harrohen pas telenovelave dhe lënë gjellën në zjarr, merr flakë shtëpia në Berat, si arriti të shpëtonte mrekullisht e gjithë familja (VIDEO)

Një zjarr i fuqishëm ka rënë mesditën e sotme në një banesë në zonën e ish/merkatos në lagjen “13 Shtatori” në Berat. Mësohet se shtëpia e A.P. u përfshi nga flakët,pas shpërthimit të një bombule të vogël gazi. Çifti kishte… Read More »Harrohen pas telenovelave dhe lënë gjellën në zjarr, merr flakë shtëpia në Berat, si arriti të shpëtonte mrekullisht e gjithë familja (VIDEO)