Drejtori

drejtori-1.jpg

Iu vra një efektiv i FNSH-së kur ishte në krye të Shkodrës, kush është drejtori i ri i policisë së Tiranës

Lorenc Panganika është drejtori i ri i policisë së Tiranës, i cili zëvendëson në këtë pozicion Rebani Jaupin, të cilit tashmë i është besuar Departamenti për Sigurinë Publike. Panganika nuk është një emër i panjohur në radhët e policisë, pasi… Read More »Iu vra një efektiv i FNSH-së kur ishte në krye të Shkodrës, kush është drejtori i ri i policisë së Tiranës

DREJTORI.jpg

U vendos arrestimi i tij/ Ish drejtori i RTSH kërkon lirimin në Apel: Vuaj nga një sëmundje që kërkon trajtim special

Ish-drejtori i Radio Televizionit Shqiptar, Thoma Gëllçi ka kërkuar lirimin në gjykatën e Apelit të GJKKO. Ka qenë avokati i tij, Dorian Matlia i cili ka pretenduar se klienti i tij nuk ka kryer asnjë shkelje të ligjit. Gëllçi pretendon… Read More »U vendos arrestimi i tij/ Ish drejtori i RTSH kërkon lirimin në Apel: Vuaj nga një sëmundje që kërkon trajtim special

ggggggggggggggggg.jpg

Gjenden hajdutët e dosjes së Dhërmiut/ Arrestohet drejtori, një zyrtar dhe pronari. Dosjen e morën për të fshehur falsifikimin

Tri ditë më parë kreu i drejtorisë së administrimit dhe mbrojtjes së tokës këshillin e qarkut Vlorë, Bardhyl Gjika u tregonte gazetarëve sesi hajduti hyri nga dritarja dhe doli nga dera bashkë me dosjen e vjedhur. Por sot policia e… Read More »Gjenden hajdutët e dosjes së Dhërmiut/ Arrestohet drejtori, një zyrtar dhe pronari. Dosjen e morën për të fshehur falsifikimin

478f40f5-5d0b-4da2-99e5-9b118ed89935-1024x593-1.jpg

Sajuan vjedhjen e dokumentave të tokës për të zhdukur provat/ Drejtori i arrestuar dha intervistë për mediat

Drejtori i Drejtorisë së Administrimit dhe Mbrojtjes së tokës, në Këshillin e Qarkut të Vlorës Bardhyl Gjika dhe  Kreshnik Mino, dyshohet se inskenuan vjedhjen e disa ditëve më parë të dy AMTP-ve, të pronave të bregdetit konkretisht të fshatit Dhërmi.… Read More »Sajuan vjedhjen e dokumentave të tokës për të zhdukur provat/ Drejtori i arrestuar dha intervistë për mediat

policia-vlores.jpg

Falsifikim të dokumenteve të pronësisë në Dhërmi, arrestohet drejtori dhe specialisti në Këshillin e Qarkut Vlorë. Çfarë rezultoi nga hetimet e policisë

Drejtor i Drejtorisë së Administrimit dhe Mbrojtjes së Tokës, pranë Këshillit të Qarkut Vlorë, një specialist i kësaj drejtorie dhe një 51-vjeçar nga Himara u arrestuan këtë të premte në një operacion të koduar “Formulari” nga policia e qytetit bregdetar.… Read More »Falsifikim të dokumenteve të pronësisë në Dhërmi, arrestohet drejtori dhe specialisti në Këshillin e Qarkut Vlorë. Çfarë rezultoi nga hetimet e policisë

zyrat-780x405-1.jpg

Falsifikimi i dokumentave të pronave në Vlorë, vihet në pranga drejtori i Administrimit të Tokës

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e sotme Drejtorin e Administrimit dhe Mbrojtjes së Tokës, pranë Këshillit të Qarkut Vlorë, Bardhyl Gjika për falsifikim dokumentash. Ai është arrestuar së bashku me specialistin e kësaj drejtorie Kreshnik Mino, si edhe me… Read More »Falsifikimi i dokumentave të pronave në Vlorë, vihet në pranga drejtori i Administrimit të Tokës