kanceri

anlezja.jpg

U shtir si e prekur nga kanceri, 42-vjeçarja mbledh 60 mijë paund. Pasi i prish lekët në jetë luksi dhe baste sportive e pëson shumë keq

Një nënë britanike 42-vjeçare, dyshohet se ka gënjyer për ekzistencën e kancerit të vezoreve, me qëllim për të mbledhur rreth 60,000 paund për kurimin e saj. Nicole Elkabbass mblodhi shumën e konsiderueshme nga personat bujarë dhe i shpenzoi ato me… Read More »U shtir si e prekur nga kanceri, 42-vjeçarja mbledh 60 mijë paund. Pasi i prish lekët në jetë luksi dhe baste sportive e pëson shumë keq

mesuesja-2.png

“Ju zëntë  kanceri mu në gryk po nuk më votuat”, gjendet ‘homologia’ e Hazbi Kasaj në Amerikë, deklarata brutale i kushton rëndë (Video)

  Një profesore kolegji në Amerikë është pezulluar pasi pranoi gjatë një ore leksioni në internet se shpresonte që mbështetësit e Presidentit Trump të infektohen me koronavirus dhe të vdesin një ditë para zgjedhjeve. Universiteti Marshall në Huntington, Ëest Virginia,… Read More »“Ju zëntë  kanceri mu në gryk po nuk më votuat”, gjendet ‘homologia’ e Hazbi Kasaj në Amerikë, deklarata brutale i kushton rëndë (Video)