Skip to content

Lleshajn

‘Luftë’ brenda llojit për postin e ministrit të Brendshëm? Ish-deputeti zbulon garën mes Braçes dhe Ballës për të zëvendësuar Lleshajn

Statusi i Gazmend Bardhit: Taulant Balla dhe Erjon Braçe mund të jenë në garë për të zëvendësuar Sandër Lleshaj, por gara se kush do të përhapë i pari lajmin e rremë nuk mund të hedh poshtë të vërtetën. Ajo që… Read More »‘Luftë’ brenda llojit për postin e ministrit të Brendshëm? Ish-deputeti zbulon garën mes Braçes dhe Ballës për të zëvendësuar Lleshajn

“Jam prekur pa masë, ndjesa i takon shtetit”, pyetjet e Ramës për Sandër Lleshajn për vrasjen e 25 vjeçarit Rasha: Përgjigjet e pyetjeve ndihmojnë këdo…

Edi Rama: Sapo kam mbërritur në Tiranë kam shkuar në familjen e të ndjerit. Jam prekur pa masë, ne duam drejtësi, jo zhurmë politike. Përvec fjalëve të ndjesës, asgjë tjetër nuk mbetet fatkeqësisht pas një jete të humbur befasisht. Efektivi… Read More »“Jam prekur pa masë, ndjesa i takon shtetit”, pyetjet e Ramës për Sandër Lleshajn për vrasjen e 25 vjeçarit Rasha: Përgjigjet e pyetjeve ndihmojnë këdo…

Vrasja e të riut në “Ditën e Rinisë”, Bardhi: 30 vjet më parë rinia vritej nga Ruçi, sot po i vret Rama me Lleshajn

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi nëpërmjet një postimi në rrjetës sociale ka reaguar lidhur me vrasjen e 25-vjeçarit në Tiranë në Ditën e Rinisë, ku ai thotë se para 30 vitesh rinia vritej e rrihej nga regjimi komunist ndërsa… Read More »Vrasja e të riut në “Ditën e Rinisë”, Bardhi: 30 vjet më parë rinia vritej nga Ruçi, sot po i vret Rama me Lleshajn