njohur

meta-1.jpg

Ndarja nga jeta e gazetarit të njohur, reagon Meta: Trishtim, do kujtohet si lektor i brezave të ardhshëm

Presidenti Ilir Meta Trishtim për ndarjen e parakohshme nga jeta të gazetarit të mirënjohur Artjan Tepelena, i cili humbi sot betejën me COVID-19.Ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe komunitetit të gazetarëve!Me kontributin e tij të gjatë dhe të pazëvendësueshëm… Read More »Ndarja nga jeta e gazetarit të njohur, reagon Meta: Trishtim, do kujtohet si lektor i brezave të ardhshëm

e-kapaa.jpg

‘Spiun’, u arrestua për plagosjen e dyfishtë te ish-Parku, Daniel Manushi emër i njohur për policinë, 4 vite më parë qëlloi policin pas sherrit në lokal (Detajet)

Daniel Manushi i arrestuar për palgosjen e dy të rinjve dje është person me precedend të më parshëm në krime ndan personit. Në nëtor të 2017 ai ka plagosur një efektiv policie të identifikuar si Ermal Bregu. Ngjarja ndodhi në… Read More »‘Spiun’, u arrestua për plagosjen e dyfishtë te ish-Parku, Daniel Manushi emër i njohur për policinë, 4 vite më parë qëlloi policin pas sherrit në lokal (Detajet)

ziso-kambwrak.jpg

Pas një beteje 1 mujore me virusin, ndërron jetë në moshën 56 vjeçare piktori i njohur Ziso Kamberaj

Ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare piktori i njohur Ziso Kamberaj. Mësohet se Kamberaj kishte që prej muajit shtator që luftonte me vdekjen për shkak të infektimit nga koronavirusi, ndërkohë që sot humbi jetën në një spital në Gjermani. Ndonëse… Read More »Pas një beteje 1 mujore me virusin, ndërron jetë në moshën 56 vjeçare piktori i njohur Ziso Kamberaj