Aksident i rëndë në Poliçan/ Mjeti bie nga lartësia, një viktimë dhe tre të...

  Një aksident me një viktime dhe tre të plagosur është regjistruar mbrëmjen e kësaj të mërkure në hyrje të qytetit të Poliçanit. Mësohet se...

E FUNDIT/ 30-vjeçari në Poliçan i jep fund jetës duke u hedhur nga kati...

Poliçan/Informacion paraprak Më datë 25.01.2023, rreth orës 10:00, në qëndër të qytetit të Poliçanit, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i pallatit, ku...

Reshje bore në qarkun e Beratit, zbardhet mali i Tomorrit, bllokohet fshati Gjerbës. ‘Fryhet’...

Reshjet e shiut që kanë përfshirë dy ditët e fundit të gjithë qarkun e Beratit kanë sjellë prurje të mëdha në lumin Osum, dukë...

Kompania One “afron” kanionet e Osumit në qytetin e Beratit, reagon Bashkia Skrapar: Berati...

Reagim i Kryetarit të Bashkisë, zotit Adriatik Mema, lidhur me spotin e Kompanisë One Telecommunications: Në cilësinë e Kryetarit të Bashkisë Skrapar, duke përcjellë edhe...

Nxirrin pllaka guri dekorative në Malin e Tomorrit, vihen nën hetim katër persona në...

Katër persona janë vënë nën hetim në gjendje të lirë nga ana e policisë pasi janë konstatuar duke nxjerr pllaka guri dekorative nga Mali...

Terrorizon qytetarët brenda lokalit në Poliçan, 44-vjeçari tenton të godasë me thikë efektivët e...

Poliçan Shërbimet e Policisë Poliçan, pas telefonatave të marra nga qytetarët se në ambientet e një lokali në qendër të qytetit, një shtetas po kërcënonte...