E FUNDIT/ 30-vjeçari në Poliçan i jep fund jetës duke u hedhur nga kati...

Poliçan/Informacion paraprak Më datë 25.01.2023, rreth orës 10:00, në qëndër të qytetit të Poliçanit, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i pallatit, ku...

Qarku Berat/ Tentoi të përdhunonte 37-vjeçaren, arrestohet në flagrancë autori

  Një ngjarje e rëndë është shënuar në Poliçan. Policia njofton se është bërë i mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Q., pasi ky i...

Nëna e dy fëmijëve konsumon pesticide për t’u vetëvrarē. Transportohet me urgjencë drejt spitalit...

  Një 34-vjeçare nga qyteti i Poliçanit ka tentuar vetëhelmimin, duke konsumuar një sasi të madhe pesticidesh. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Kombinat”,...

Nxirrin pllaka guri dekorative në Malin e Tomorrit, vihen nën hetim katër persona në...

Katër persona janë vënë nën hetim në gjendje të lirë nga ana e policisë pasi janë konstatuar duke nxjerr pllaka guri dekorative nga Mali...

Berat, aksidentohet autobuzi i linjës Skrapar-Tiranë

Një autobuz me pasagjerë,i linjës Skrapar-Tiranë,është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Poshnjes...

Berat/ U largua nga vendngjarja pasi u përplas me shtyllën dhe mori mjetin me...

Një 49-vjeçar është ndaluar nga policia, pasi u përfshi në një aksident, duke u përplasur me një shtyllë, e më pas u largua nga...