Rasti i parë në Poliçan me koronavirus, flet djali i 79-vjeçarit: Mund të mos...

Një 79-vjeçar nga Poliçani ka rezultuar pozitiv ndaj pandemisë koronavirus. Ditën e sotme, në një lidhje direkte me “Shqipëria Live” ka folur djali i...

“Jam në mes të të ftohtit”, babai me dy fëmijët: Prefektura dhe Bashkia Poliçan...

  Gramoz Minollari dhe dy fëmijët e tij, 12 dhe 7-vjeç, jetojnë prej 6-vjetësh në një banesë të shkatërruar totalisht. Me mure të çara, me tavan...

Operacioni anti-drogë në Skrapar/ Jepen masat e sigurisë për 22 të arrestuarit, shpallet në...

  Policia e Shtetit nën udhëheqjen e SPAK ka përmbyllur operacionin anti-drogë në rrethin e Beratit, ku janë lëshuar 23 urdhër arreste mes të cilëve...