Ndërroi jetë nga gripi i derrit? Kush është 45-vjeçari nga Skrapari, baba i 3...

Vjetor Alushi është 45-vjeçari që ndërroi jetë sot në QSUT pas problemeve me insufiçencë respiratorë. Alushi, baba i tre fëmijëve, jetonte në Skrapar, ndërsa...

Berat/ U largua nga vendngjarja pasi u përplas me shtyllën dhe mori mjetin me...

Një 49-vjeçar është ndaluar nga policia, pasi u përfshi në një aksident, duke u përplasur me një shtyllë, e më pas u largua nga...

Berat, aksidentohet autobuzi i linjës Skrapar-Tiranë

Një autobuz me pasagjerë,i linjës Skrapar-Tiranë,është aksidentuar rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rreth rrotullimit të Poshnjes...

Futi Poliçanin 2 javë në karantinë, Zotka tregon si reaguan qytetarët

  Pacienti zero në Poliçan është shëruar nga koronavirusi dhe ka lënë spitalin. Në një intervistë për Abc News, kryebashkiaku Adriatik Zotka foli për situatën...

E FUNDIT/ U nis me urgjencë nga Berati, pacienti ndërron jetë në QSUT. Dyshohet...

Ka ndërruar jetë në ambjentet e QSUT-së një pacient nga Berati për të cilin më herët u raportua se ishte në gjendje të rëndë...

Policia dhe ushtria aksion në Berat. Ndëshkohen 225 këmbësorë, drejtues mjetesh dhe pronarë lokalesh

BERAT Mungesa e përgjegjshmërisë për të respektuar rregullat dhe oraret e karantinës, ka ashpërsuar kontrrollet e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat, e cila ka intensifikuar...

VIDEO/ Forca të shumta policie, ç’po ndodh në Malin e Tomorrit?

Firmat e nxjerrjes së gurit dekorativ në Malin e Tomorrit kanē dalë në protestë në fshatin Novaj të rrethit të Skraparit. Pas vendimit të Gjykatës...

Lajm i mirë/ “Çlirohet” Qarku Berat, këto qytete i shtohen “hartës së gjelbër”

  Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka prezantuar planin e masave lehtësuese për situatën e koronavirusit që do të nisë nga data 4 maj. Në zonat...

Një rast me koronavirus/ Poliçani në karantinë, ja pse rrezikohen 10 mijë banorë

Një 79-vjeçar nga qyteti i Poliçanit ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Pacienti kishte 5 ditë me temperaturë 38, probleme të theksuara në frymëmarrje, me kollē...

Zyrtare/ 16 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri,...

Ka shkuar në 377 numri i të prekurve në vend nga covid-19. 16 raste të reja, janë regjistruar 24 orët e fundit. Dr. Mira Rakacolli, Zv/Ministre...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT