Spiropali sqaron Metën për pluralizmin dhe i drejton një pyetje: Pse nuk flet asnjë...

Ministrja per marredheniet me parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas deklarates se zëdhënësit te Metes, Tedi Blushi i cili u shpreh: ”Zgjedhjet nuk janë të politikanëve,...

Zgjedhja e tre gjyqtarëve për Gjykatën e Lartë, Xhafaj: Sfida të jashtëzakonshme përpara, përzgjedhje...

Ish Kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë, Fatmir Xhafaj, ka përshëndetur përzgjedhjen e tre gjyqtarëve të rinj të Gjykatës...

Paloka e do tek “infektivi”, akuza ndaj Ramës: S’je bloger. Frikacak, ke përgjegjësi për...

Pasi kryeministri Edi Rama doli në një lidhje live përmes ‘Facebook’-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per shkak te koronavirusit, vjen...

Shkëlzen Berisha në gjurmët e të atit, panik me urinë duke iu referuar deklaratave...

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha, ka ngritur një pyetje për qeverinë shqiptare dhe kryesisht Edi Ramën, në lidhje me pajisjet mjekësore që i nevojiten...

VIDEO/ Hazbi Kasaj “mallkon” Metën: Ishalla vdes, ngatërroi vendin. Është njeriu më i trashë...

  Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj thotë se Ilir Meta ishalla vdes se ngatërroi vendin dhe veten e tij. Gjatë një prononcimi Kasaj...

Gafa: Ilir Meta fton qytetarët të dalin nga shtëpia për ecje

Shqipëria është futur në ditën e katërt të përballjes me koronavirusit. Masat e marra nga qeveria kanë qenë drastike dhe pritet të shtrëngohen më shumë...

Rama e ftoi për reflektim, përgjigjet Meta: Dekreti mund të gjykohet dhe nga gjykata...

“Dekreti mund të gjykohet edhe nga gjykata e Skraparit që nuk ekziston. Presidenti nuk ndalon askënd që të cmendet”. Kështu ka deklaruar sot kreu i...

Protesta e presidentit, Jozefina Topalli kujtesë Metës: Mos e harro kohën “pa qetësi dhe...

Pasditen e djeshme, u zhvillua në Tiranë protesta e thirrur nga presidenti Ilir Meta. Ish kryeparlamentarja dhe ish deputetja e PD, Jozefina Topalli, është kthyer...

Zgjedhjet e 30 Qershorit, Meta thirrje shqiptarëve: Silluni me qetësi dhe mençuri, e rëndësishme...

Ilir Meta ka reaguar sërish për zgjedhjet e 30 Qershorit. Ai ka bërë thirrje për zgjedhje të paqta. “Përsëris thirrjen time për të respektuar në mënyrë...

Ilir Meta: Mos u lodhni kot me teori konspiracioni, do më keni president deri...

Ilir Meta paralajmëron tubime të tjera. Teksa kërkon të mos lodhen me konspiracione, Meta thekson se do jetë President deri më 24 korrik 2022...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT