23vjeçari

policia-italiane1-1.jpg

Itali/ 23-vjeçari shqiptar i dehur sulmon gjashtë makina me shufër hekuri, pendohet dhe dorëzohet në polici

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi sulmoi me shufra hekuri gjashtë makina të parkuara Ngjarja ka ndodhur në komunën Caravaggio, ku i riu pasi dëmtoi xhamat e makinave u largua. Banorë të zonës të shqetësuar nga zhurma… Read More »Itali/ 23-vjeçari shqiptar i dehur sulmon gjashtë makina me shufër hekuri, pendohet dhe dorëzohet në polici

aksident-naten-policia.jpg

EMRI/ U qëllua me breshëri automatiku teksa po lëvizte me automjetin e tij, kush është 23-vjeçari i plagosur në Shkodër

Policia e Shkodrës ka bërë me dije se në qendrën shëndetësore të Thethit është paraqitur i plagosur me armë zjarri shtetasi 23-vjeçar Paulin Harusha. Sipas të dhënave paraprake policia deklaron se 23-vjeçari është plagosur në rrethana të paqarta duke udhëtuar… Read More »EMRI/ U qëllua me breshëri automatiku teksa po lëvizte me automjetin e tij, kush është 23-vjeçari i plagosur në Shkodër

Policia-angleze-696x440-1-696x430-1-696x405-1.jpg

(EMRI) 23-vjeçari shqiptar u bën zbor policëve rrugorë / Ndjekje si në filma në autostradën britanike, pas arrestimit i gjejnë 40 mijë paund në makinë

Një shqiptar, 23-vjeçar është dënuar me 22 muaj burgim në Angli, pasi u kap me shumën e 40 mijë paund në makinën e tij, pas një përndjekjeje të rrezikshme nga policia. Mediet e huaja bëjnë me dije se shqiptari quhet… Read More »(EMRI) 23-vjeçari shqiptar u bën zbor policëve rrugorë / Ndjekje si në filma në autostradën britanike, pas arrestimit i gjejnë 40 mijë paund në makinë

640-0-61028e9f9b9da.jpg

VIDEO / Publikohet momenti fatal kur 23-vjeçari shqiptar përplasi për vdekje me biçikletë të moshuarin në mes të Londrës, ja sa vite u dënua nga Gjykata (EMRI+FOTO)

NE FOTO: 23-VJECARI SHQIPTAR, PAK MOMENTE PARA MOMENTIN TE NGJARJES Ermir Loka është shqiptari 23-vjeçar, i cili kaloi semaforin me të kuqe dhe  shtypi me biçikletë të moshuarin 72 vjeçar në Londër, duke e braktisur  në mes të rrugës, njofton… Read More »VIDEO / Publikohet momenti fatal kur 23-vjeçari shqiptar përplasi për vdekje me biçikletë të moshuarin në mes të Londrës, ja sa vite u dënua nga Gjykata (EMRI+FOTO)

gjeloshi.jpg

E rëndë në Kurbin/ Terrorizoi një familje duke qëlluar me armë pranë banesës së tyre, arrestohet 23-vjeçari (EMRI)

Kanosi një familje duke qëlluar me armë zjarri në ajër pranë banesës së tyre, reagimi i menjëhershëm dhe profesional i Policisë ka bërë të mundur neutralizimin dhe vënien në pranga të 23-vjeçarit. Sekuestrohet arma e zjarrit automatik, me të cilën… Read More »E rëndë në Kurbin/ Terrorizoi një familje duke qëlluar me armë pranë banesës së tyre, arrestohet 23-vjeçari (EMRI)

NERR.jpg

Arrestohet në Gjirokastër 23-vjeçari nga Bangladeshi, transportonte emigrantë për 250 euro secili

Një 23-vjeçar nga Bangladeshi është arrestuar ditën e sotme pasi u kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm kundrejt pagesës. Seksioni për Hetimin e Trafiqeve në DVP Gjirokastër, në bashkëpunim me Policinë Kufitare Kakavijë dhe Frontex-it, pas informacioneve të siguruara në… Read More »Arrestohet në Gjirokastër 23-vjeçari nga Bangladeshi, transportonte emigrantë për 250 euro secili