Skip to content

luajë

Interi gjen zëvendësuesin e Lukakut, kush është bomberi i Serisë A që do të luajë në majën e sulmit zikaltër

  • 11/08/2021

Pas shitjes së Romelu Lukaku te Chelsea, Interi nuk ka vonuar shumë për të gjetur zëvendësuesin e belgut. Ziklatërit kanë arritur marrëveshjen, për transferimin e sulmuesit boshnjak, Edin Dzeko në Milano. 35-vjeçari ka mbyllur aventurën me Romën dhe tashëm do… Read More »Interi gjen zëvendësuesin e Lukakut, kush është bomberi i Serisë A që do të luajë në majën e sulmit zikaltër

Shtëpia e Bardhë: Turqia do të luajë “rol kryesor” në sigurinë e aeroportit të Kabulit

  • 17/06/2021

Turqia do të luajë një “rol kryesor” në ofrimin e sigurisë në Aeroportin Ndërkombëtar Hamid Karzai të Kabulit pasi forcat e NATO-s të tërhiqen nga Afganistani, tha këshilltari i sigurisë kombëtare i Presidentit të SHBA-së Joe Biden. Këshilltari Jake Sullivan… Read More »Shtëpia e Bardhë: Turqia do të luajë “rol kryesor” në sigurinë e aeroportit të Kabulit

Ristani: Lulzim Basha të japë dorëheqjen nga kreu i PD dhe jo të luajë me lojën “ngriva e shkriva” si në vitin 2017

  • 29/04/2021

Duke qenë i prerë se nuk pretendon postin e kryetarit të PD-së, ish-sekretari i Përgjithshëm kësaj partie, Arben Ristani në studion e “Breaking” në Top News ka zbuluar disa prej atë që e cilësoi si karakter të kryedemokratit Lulzim Basha,… Read More »Ristani: Lulzim Basha të japë dorëheqjen nga kreu i PD dhe jo të luajë me lojën “ngriva e shkriva” si në vitin 2017