Skip to content

lumtur

Ironia e Sindikatës së Policisë së Burgjeve me qeverinë: Jemi shumë të lumtur që na dëgjuat! Na dhatë më shumë se kërkuam

  • 11/12/2021

Siq e shihni, sot jemi ketu per te pare se sa te “lumtur” ndjehen punonjesit e policise se burgjeve: -Kemi kerkuar prej vitesh rritje te pages dhe mos-diskriminim mes policive!- Shteti na ka „degjuar“ duke “rritur“ pagat me 72%, biles… Read More »Ironia e Sindikatës së Policisë së Burgjeve me qeverinë: Jemi shumë të lumtur që na dëgjuat! Na dhatë më shumë se kërkuam

“I lumtur të ribashkohem me miqtë tanë të përbashkët”, Alex Soros publikon foton me Albin kurtin dhe bashkëshorten e tij

  • 14/11/2021

Mbishkrimi në foton e postuar nga Alex Soros “I lumtur të takoj kryeministrin e Kosovës Albin Kurti në Paris në Forumin e Paqes në Paris dhe të kemi një ribashkim të këndshëm me miqtë tanë të përbashkëta prej shumë kohësh… Read More »“I lumtur të ribashkohem me miqtë tanë të përbashkët”, Alex Soros publikon foton me Albin kurtin dhe bashkëshorten e tij

Veliaj takon kongresmenët amerikanë: I lumtur që u erdhëm në ndihmë miqve tanë afganë që në ditët e para

  • 09/11/2021

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj zhvilloi një takim të veçantë me anëtarët e delegacionit të lartë të Kongresit amerikan.   Përmes një postimi në twitter, Veliaj shkruan se është i lumtur që administrata e qytetit ishte në ndihmë… Read More »Veliaj takon kongresmenët amerikanë: I lumtur që u erdhëm në ndihmë miqve tanë afganë që në ditët e para

Mbi 1 milionë çiklistë kanë pedaluar në “Rrugën e Kavajës” në 2021, Veliaj: “I lumtur që në Tiranë pedalohet çdo ditë e më shumë”

  • 27/10/2021

Në gjithë Tiranën është shtuar ndjeshëm numri i qytetarëve që përdorin biçikletat. Vetëm në “Rrugën e Kavajës” që prej fillimit të vitit kanë pedaluar mbi 1 milionë çiklistë.   Me një status në rrjetet sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës,… Read More »Mbi 1 milionë çiklistë kanë pedaluar në “Rrugën e Kavajës” në 2021, Veliaj: “I lumtur që në Tiranë pedalohet çdo ditë e më shumë”