Skip to content

lumtur

Më shumë se 260 lekë për litër/ Qytetarët njoftojnë protesta për çmimin rekord të naftës, reagon Vasili: Tmerr! Rama nuk i ul taksat, i lumtur se po pasurohet

  • 08/03/2022

Postimi i Plotë nga nënkryetari i LSI, Petrit Vasili: Cmimi Naftes tmerr!Edi Rama shume i lumtur sepse ai dhe oligarket e karburanteve vetem pasurohen.Shteti po mbush arken, oligarket mbushin xhepat, ndersa shqiptaret po rrezikojne buken e femijve.Ndaj Edi Rama nuk… Read More »Më shumë se 260 lekë për litër/ Qytetarët njoftojnë protesta për çmimin rekord të naftës, reagon Vasili: Tmerr! Rama nuk i ul taksat, i lumtur se po pasurohet

‘Jeto i lirë, jeto i lumtur’, Gjykata në Francë vendos kundër mbajtjes së maskave në ambientet e hapura

  • 14/01/2022

Detyrimi për të mbajtur maska në ambiente të hapura, që ishte vendosur në Paris është rrëzuar nga një gjykatës. Në vendimin e dhënë u tha se detyrimi për maskat është një shkelje e rëndë e lirive të qytetarëve. Gjykata Administrative… Read More »‘Jeto i lirë, jeto i lumtur’, Gjykata në Francë vendos kundër mbajtjes së maskave në ambientet e hapura