Skip to content

lutem

“O xhaxhi Edi mos na i prish shtëpitë të lutem”, vogëlushi ‘i prek’ të gjithë në protestë: Mezi i kemi bërë, hajdeni çuna goca shpejt!

  • 06/02/2022

Një vogëlush i ka prekur të gjithë në protestën që banorët e “5 maj-it”, Paskuqanit dhe Laprakës po zhvillojnë para kryeministrisë, duke i bërë thirrje Ramës që të mos ua prishë shtëpitë. “O xhaxhi Edi, mos na i prish shtëpiat,… Read More »“O xhaxhi Edi mos na i prish shtëpitë të lutem”, vogëlushi ‘i prek’ të gjithë në protestë: Mezi i kemi bërë, hajdeni çuna goca shpejt!

Grupi i Berishës prezanton kandidatin për Bashkinë e Durrësit: Ju lutem, mos votoni kandidatin e Ramës dhe Bashës

  • 06/02/2022

Sali Berisha ka prezantuar në Durrës Ardian Mukën, kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë” për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 Marsit. Berisha u ka kërkoi qytetarëve të Durrësit që të votojnë Ardian Mukën dhe jo kandidatët e Edi Ramës… Read More »Grupi i Berishës prezanton kandidatin për Bashkinë e Durrësit: Ju lutem, mos votoni kandidatin e Ramës dhe Bashës

”Nga kush kryesi të lutem?”, Tritan Shehu nuk e njeh vendimin e Bashës për ta pezulluar: Veprim prej skuthash, mund të kenë çrregullime psikologjike…

  • 11/01/2022

Një veprim prej skuthash! Kështu e ka konsideruar deputeti Tritan Shehu, vendimin e orëve të vonave të Kryesisë së PD-së që përjashtoi një pjesë të Komisionit të Rithemelimit, dhe pezulloi pjesën tjetër të tyre. Shehu tha në një intervistë për… Read More »”Nga kush kryesi të lutem?”, Tritan Shehu nuk e njeh vendimin e Bashës për ta pezulluar: Veprim prej skuthash, mund të kenë çrregullime psikologjike…

“Edhe ai kishte probleme te shëndetit mendor por …”, Sali Berisha tallet me Ramën: Mos ma krahaso me Niçen të lutem

  • 24/12/2021

Ish kryeministri, Sali Berisha është përfshirë në një lloj diskutimi që ka të bëjë me Krishtlindjet dhe nga kjo temë ka dalë më pas në realitetin aktual pasi foli edhe për filozofin “Friederich Niche”. Ndërsa nuk la pa thumbuar as… Read More »“Edhe ai kishte probleme te shëndetit mendor por …”, Sali Berisha tallet me Ramën: Mos ma krahaso me Niçen të lutem