mbron

penal.jpg

“Edvin tepsia të urren gjithë Shqipëria”, protestë kundër vaksinimit të detyruar: Poshtë diktatura! Na mbron i madhi Zot

  Qytetari 1: Edvin Tepsia ty te urren gjithe Shqipëria. Po protestojmë për diktaturën që është instaluar. Kam 3 vite që mbështesim studentët në kauzat e tyre. E keqja nuk është vetëm Edvini por një sitstem i tërë. Kjo është… Read More »“Edvin tepsia të urren gjithë Shqipëria”, protestë kundër vaksinimit të detyruar: Poshtë diktatura! Na mbron i madhi Zot

ksuht.jpg

Moment i sikletshëm për Evi Kokalarin në takimin e PD-së, flet demokrati: Jam kundër asaj që thatë ju, vaksina është arma e vetme që na mbron

Një demokrat që mori pjesë në takimin që zhvilloi ditën e sotme në qytetin e Durrësit ish-Kryeministri Berisha, ka futur pak në siklet Evi Kokalarin në lidhje me vaksinat. Ky demokrat deklaroi se Shqipëria është vend i varfër, prandaj dhe… Read More »Moment i sikletshëm për Evi Kokalarin në takimin e PD-së, flet demokrati: Jam kundër asaj që thatë ju, vaksina është arma e vetme që na mbron

po-po.jpg

Reciprociteti për targat, ish-ambasadori serb: Vuçiçi shpresoi që SHBA t’i kundërvihej Kurtit, Rusia nuk na mbron në rast lufte

Ish-ambasadori serb i ish-Jugosllavisë në Britaninë e madhe, Vladeta Jankoviq, tha se “Kosova thënë thjesht, mund ta bëjë këtë”, kur u pyet nga agjencia serbe e lajmeve, Beta, lidhur me vendimin e Qeverisë së Kosovës për zbatimin e reciprocitetit me… Read More »Reciprociteti për targat, ish-ambasadori serb: Vuçiçi shpresoi që SHBA t’i kundërvihej Kurtit, Rusia nuk na mbron në rast lufte

manas.jpg

Ekspertët thonë që vaksina nuk të mbron nga infektimi, Manastirliu del me videomesazh, përmend edhe Papën: Bëjeni si një akt dashurie

Pavarësisht se ekspertët thonë se vaksina nuk të mbron nga infektimi me Covid 100%, ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka apeluar sot që të gjithë qytetarët të ndihmojnë për ti dhënë fund pandemisë. “Mos e neglizhoni vaksinimin duke dëgjuar broçkullat… Read More »Ekspertët thonë që vaksina nuk të mbron nga infektimi, Manastirliu del me videomesazh, përmend edhe Papën: Bëjeni si një akt dashurie

unnamed-2-3.jpg

“Nuk mund të drejtohet Shqipëria me vota të vjedhura”, Limoz Dizdari mbron Qendrën e Artit në Ksamil: Na kanë bërë presion ekstrem, nuk kemi frikë nga vdekja

Artistët Limoz dhe Adriana Dizdari nuk kanë ndërmend të lirojnë Qendrën e Artit në Ksamil, që sipas tyre po tentohet t’iu rrëmbehet me të gjitha format. 2 artistët erdhën në Ksamil përpara 20 vjetësh për të kthyer një godinë të… Read More »“Nuk mund të drejtohet Shqipëria me vota të vjedhura”, Limoz Dizdari mbron Qendrën e Artit në Ksamil: Na kanë bërë presion ekstrem, nuk kemi frikë nga vdekja

avokati-2.jpg

“Nuk e di çfarë bën z.Llalla”, e mbron në çdo nivel të drejtësisë por avokati pretendon se nuk di asgjë për vendndodhjen e ish-Kryeprokurorit

“Jam indiferent në raport atë që bën z.Llalla.Llalla kemi më shumë se një muaj që kemi njoftuar për gjendjen e tij të rëndë shëndetësore, arsye përse kemi qenë në shërbim mjekësor. Po e rikthesoj, Llalla i ka besuar mbrojtjen ligjore… Read More »“Nuk e di çfarë bën z.Llalla”, e mbron në çdo nivel të drejtësisë por avokati pretendon se nuk di asgjë për vendndodhjen e ish-Kryeprokurorit

Capture-1.jpg

Rama mbron ‘Ballkanin e hapur’ e kritikon Kosovën: S’është lojë serbe e as konspiracion ruso-kinez, qëndrimi i Shqipërisë nuk negociohet askund

Kryeministri Rama ka mbrojtur projektin e ‘Ballkanit të hapur’. Gjatë prezantimit të programit qeverisës, ai tha se nuk ka asnjë lojë serbe dhe asnjë konspiracion rus a kinez në këtë projekt. Sipas kreut të qeverisë nisma e ‘Ballkanit të hapur’… Read More »Rama mbron ‘Ballkanin e hapur’ e kritikon Kosovën: S’është lojë serbe e as konspiracion ruso-kinez, qëndrimi i Shqipërisë nuk negociohet askund

Captuaaare-2.jpg

“Kufiri i Shqipërisë pa masa kufizuese ishte gabim”/ Mjekja Aurora Dollenberg: Imuniteti natyral mbron më shumë se vaksina, por vetëm 6 muaj!

Aurora Dollenberg gjatë intervistës në “Fax News” ka folur për situatën epidemiologjike në vendin tonë dhe jo vetëm. Mjekja që punon në Gjermani theksoi se imuniteti natyror ndaj Covid është më i mirë por kjo nuk të mbron nëse kanë… Read More »“Kufiri i Shqipërisë pa masa kufizuese ishte gabim”/ Mjekja Aurora Dollenberg: Imuniteti natyral mbron më shumë se vaksina, por vetëm 6 muaj!