tentativë

1624267609_arrestim.jpg

LAJM I FUNDIT/ I shpallur në kërkim për tentativë vrasje, arrestohet 47 vjeçari i rrezikshëm nga Dibra (EMRI)

Diber/ Arrestuar per vepren “Vrasje me dashje e mbetur ne tentative”, kryer ne bashkepunim shtetasi :  Lutfi Shehu Dibër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim me rrezikshmëri shoqërore në fushën e krimeve kundër personit. Kapet dhe… Read More »LAJM I FUNDIT/ I shpallur në kërkim për tentativë vrasje, arrestohet 47 vjeçari i rrezikshëm nga Dibra (EMRI)

policia-tirane.jpg

Dhunë në familje, baste sportive të paligjshme, dhe tentativë për kalimin në Rinas me dokomenta false. Nami me arrestime në Tiranë

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Vihen në pranga 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Rinas/ Paraqiti si dokument udhëtimi një kartë identiteti të falsifikuar, arrestohet në flagrancë 32-vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6… Read More »Dhunë në familje, baste sportive të paligjshme, dhe tentativë për kalimin në Rinas me dokomenta false. Nami me arrestime në Tiranë

Screenshot_44-2.png

Pamjet, zjarret në Turqi shihen edhe nga satelitët! Dy punëtorë shuhen në tentativë për të fikur flakët

    Turqia po përballet me dhjetëra zjarre masive prej disa ditësh, ndërsa këtë të shtunë numri i viktimave është rritur. Dy punëtore të menaxhimit pyjor kanë gjetur vdekjen teksa tentonin të shuanin flakët në zonën e Antalias. Kësisoj numri… Read More »Pamjet, zjarret në Turqi shihen edhe nga satelitët! Dy punëtorë shuhen në tentativë për të fikur flakët

aksident-naten-1-723x430-1.jpg

DETAJE TË REJA/ Aksidenti me pasojë vdekjen në Fushë-Krujë, shkak u bë tentative e njërit prej mjeteve për të parakaluar

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksidentin trgjik që ndodhi mbrëmjen e së premtes në aksin Fushë Krujë-Tapizë, ku humbi jetën drejtuesi i një automjeti dhe u plagosën dy pasagjerët e mjetit tjetër. Burimet kanë konfirmuar për Fax… Read More »DETAJE TË REJA/ Aksidenti me pasojë vdekjen në Fushë-Krujë, shkak u bë tentative e njërit prej mjeteve për të parakaluar