ishshefi

elez.jpg

LAJM I FUNDIT/ Zhduket prej 4 ditësh ish-shefi i policisë së Ulqinit, për herë të fundit u pa në kufirin ndërmjet Shqipërisë dhe Malit të Zi

Rudolf Elezoviç ka punuar në policinë kufitare të Shqipërisë dhe Malit të Zi. Mësohet se ka humbur kontaktet që prej 4 ditësh dhe asskush nga familja e tij nuk ka asnjë informatë për të. Vendi ku është parë për herë… Read More »LAJM I FUNDIT/ Zhduket prej 4 ditësh ish-shefi i policisë së Ulqinit, për herë të fundit u pa në kufirin ndërmjet Shqipërisë dhe Malit të Zi

marash.png

“Ish-shefi i policisë me lidhje me Shullazin drejtonte fushatën”, PD denoncon me emra në KAS personat që pretendohet se blenë vota në Gjirokastër

Paraditen e sotme ka filluar dhe mbledhja e parë e KAS, ku po shqyrtohen dhe predentimet e ngritura nga partitë opozitare në lidhje me manipulimet e zgjedhore të 25 Prillit. Në fjalën e tyre përfaqësuesit e Partisë Demokratike, renditën një… Read More »“Ish-shefi i policisë me lidhje me Shullazin drejtonte fushatën”, PD denoncon me emra në KAS personat që pretendohet se blenë vota në Gjirokastër

demaaaa.jpg

Zbulimi i makinerisë për prodhimin e Bitcoin pas vrasjes te 5 Maji, ish-shefi i antikondrabandës tregon si hyjnë në Shqipëri: Pazaret e ndyra bëjnë që t’i fusin…

Vrasja e Mehmet Qemës në lagjen ‘5 Maji’ në Tiranë nga shoku i tij Marjan Dema, ka zbuluar aksidentalisht një tjetër akivitet të jashtëligjshëm që zhvillohet në vendin tonë. Në ambientet e godinës ku u vra 27-vjeçari u gjet një… Read More »Zbulimi i makinerisë për prodhimin e Bitcoin pas vrasjes te 5 Maji, ish-shefi i antikondrabandës tregon si hyjnë në Shqipëri: Pazaret e ndyra bëjnë që t’i fusin…

mijalkov.jpg

Iu fsheh drejtësisë me justifikimin që ka qenë i sëmurë, dënohet me 12 vite burg ish-shefi i Policisë Sekrete në Maqedoni

Ish-shefi i Policisë Sekrete në Maqedoninë e Veriut, Saso Mijalkov u vetëdorëzua në prokurori tre ditë më parë, pasi ishte shpallur në kërkim për rastin “Target-Fortesa”. Ai habiti me përgjigjen e tij pasi u vetëdorëzua, duke thënë se nuk i… Read More »Iu fsheh drejtësisë me justifikimin që ka qenë i sëmurë, dënohet me 12 vite burg ish-shefi i Policisë Sekrete në Maqedoni