Berat/ Vetëv aret në kasollen e bagëtive, trupi i pa jetë u gjet nga...

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur sot në fshatin Lumas të Bashkise së Kuçovës. Një 55-vjeçar ka vendosur t’i japë fu nd jetës...

Lajmi i fundit/ Stafi i spitalit të Beratit në karantinë, e sëmura vinte nga...

Stafi mjekësor i Spitalit Rajonal Berat është vetëkarantinuar mesditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat, Edlira Shkëmbi. Një mjeke...

30 vjeçari nga Berati bën analizat dhe vetëkarantinohet

Një 30-vjeçar nga qytetit i Beratit, ështē paraqitur mesditën e kesaj te enjte në ambjentet e Spitalit Rajonal Berat, ku ka deklaruar se,sapo ishte...

Berat/ Operacioni “Uznova”, arrestohen 3 persona për vjedhje

Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në qytetin e Beratit. Në pranga ka rënë A. Gj., 37 vjeç, dhe A. Sh., 29  vjeç,...

Kokëfortësia u kushton shtrenjtë beratasve, gjoba të rënda dhe bllokim mjetesh

Ndalimi i qarkullimit të mjeteve që prej orës 06:00 të mëngjesit të kesaj te diele,përveç mjeteve të autorizuara nga policia siç duket nuk u...

Gjendet e vde kur 14-vjeçarja në Berat, dyshohet se është vetë’helmuar

BERAT Një 14-vjeçare nga fshati “Syzezë” në Urë-Vajgurore Berat ka gjetur vde kjen pasditen e djeshme. Vajza është gjetur nga familjarët në banesë pa shenja jete...

“Kam vetëm dy muaj jetë,” lutja e 19-vjeçarit nga Berati që vuan nga sëmundja...

Elian Qama është një 19-vjeçar nga qyteti i Beratit, që ka nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve. I riu vuan nga një sëmundje e...

Vdekja e dy foshnjave, Drejtoresha e Spitalit Rajonal Berat shpjegon ngjarjen. Ja çfarë deklaron

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Berat, ku dy foshnja binjakë vetëm pesë muajshe kanë ndërruar jetë. Në lidhje me këtë ngjarje, ka...

Berat/ Drejtonte automjetin jashtë fashës orare, ndalohet nga policia

Policia e Beratit ka arrestuar një 51-vjeçari i cili po qarkullonte i dehur dhe në kundërshtim me Aktin Normativ të publikuar nga qeveria, lidhur...

EMRI/ Aksidentohet për vdekje 65-vjeçari në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore. Shoqërohet në polici drejtuesi...

BERAT Një 65-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet në aksin nacional Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Otllak. Gazetarja Eneida Petova raporton për “Balkanweb” se G.Z.,...

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT