POLICET FLUTURUES TE FRANCES

POLICET FLUTURUES TE FRANCES SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

BASHA TAKIM ME STRUKTURAT E PD NE BERAT

BASHA TAKIM ME STRUKTURAT E PD NE BERAT SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

ILIR META: "RAMAFORMA" LA VENDIN PA GJYKATE KUSHTETUESE

ILIR META: "RAMAFORMA" LA VENDIN PA GJYKATE KUSHTETUESE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

NIS NDERTIMI I BANESAVE TE DEMTUARA NGA TERMETI

NIS NDERTIMI I BANESAVE TE DEMTUARA NGA TERMETI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Kryemadhi në Berat: S’e kanë fajin tatimorët por taksat e larta dhe..

BERAT Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë në Berat ku ka zhvilluar një takim me strukturat drejtuese. Ajo ka falënderuar të gjithë anëtarët e...

SHBA, "GJUETI" KUNDER EMIGRACIONIT TE PALIGJSHEM

SHBA, "GJUETI" KUNDER EMIGRACIONIT TE PALIGJSHEM SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Berat/ Si do vijojë aksioni opozitar? Basha: Qëndresa vazhdon

Nga Berati pas një takimi me strukturat e PD, lideri i opozitës Lulzim Basha folur edhe për aksionin opozitar në ditët në vijim. Ai...

Basha nga Berati: Refuzimi i regjimit të Ramës, përgjegjësi e madhe për ne

BERAT Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e PD-së në Berat nga ku ka përfituar të falënderojë qytetarët që nuk morën pjesë...

BASHA VENDI NE SITUAT DRAMATIKE

BASHA VENDI NE SITUAT DRAMATIKE SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

EDI RAMA FLET PER NDRYSHIMET NE QEVERI

EDI RAMA FLET PER NDRYSHIMET NE QEVERI SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT