Durrës

1634542048_STUDENT13.jpeg

Në Durrës shkelet urdhëri i Ministrisë së Shëndetësisë/ Studentët e pavaksinuar futen në auditorë!

Studentët e universitetit “Aleksandër Moisiu” Durrës, i janë rikthyer auditoreve mëngjesin e sotëm. Këtë vit ata jnë përballur me vendimin për vaksinimin kundër Covid, si kusht për të ndjekur vitin e ri akademik. Një pjesë e studentëve deklarojnë se janë… Read More »Në Durrës shkelet urdhëri i Ministrisë së Shëndetësisë/ Studentët e pavaksinuar futen në auditorë!

245254467_181839650765765_6234578069206409987_n.jpg

LAJM I FUNDIT/ U kap duke transportuar ilaçe kontrabandë, arrestohet 31 vjeçari në Durrës (EMRI)

Marjus Lushka eshte arrestuar diten e sotme per transport te ilaceve kontrabande.Durrës Finalizohet operacioni policor i koduar “Smart”, për goditjen e kontrabandës me medikamente mjekësore. Operacioni i zhvilluar nga strukturat e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Durrës. Sekuestrohen një… Read More »LAJM I FUNDIT/ U kap duke transportuar ilaçe kontrabandë, arrestohet 31 vjeçari në Durrës (EMRI)