video

Lirimi i ambienteve te KZAZ Berat, Sinaj: Do TE HIQEN NGA CDO AMBIENT NE...

Lirimi i ambienteve te KZAZ Berat, Sinaj: Do TE HIQEN NGA CDO AMBIENT NE PRONESI TE BASHKISE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=IuLgUWhrpgY?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO...
video

Protesta e opozites Berat, Bashkia kerkon lirimin e objekteve te tyre

Protesta e opozites Berat, Bashkia kerkon lirimin e objekteve te tyre [youtube https://www.youtube.com/watch?v=5mE5dJI4HSA?rel=0&w=580&h=385] SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1

Klosi: Berati pikë e rëndësishme turistike për Ballkanin

  Në qarkun e Beratit u zhvillua sot mbledhja e radhës e Task Forcës së turizmit. I pranishëm në këtë takimi ishte dhe ministri i...

Tension e përplasje në Berat, FNSH zbarkon pranë KZAZ 64

BERAT Situatë e tensionuar është regjistruar edhe në në KZAZ Nr.64 në Berat, pas kërkesës së kryetarit të bashkisë për lirimin e ambjenteve në zbatim...

Nga nxitja e bujtinave dhe rilindje e fshatrave me potenciale turistik, projektet e kandidatit...

18 qershor – Rilindja rurale duhet të shtrihet në njësitë që janë asete për paketën turistike që ofron Berati, si Droboniku apo...

Le ta ndryshojme sistemin bashke, duke filluar ne Berat

Plarent Aleksi* Kur u takova me shkrimtarin e qytetit tone Avdyl Zeneli pata mundesi te shkembejme dy fjale per probleme te ndryshme te qytetit tone...
video

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN

BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN [youtube https://www.youtube.com/watch?v=nGBzedsH3UI?rel=0&w=580&h=385] BERAT, NIS NDERTIMI I UJESJELLESIT NE MBRESHTAN
video

BERAT, RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT [youtube https://www.youtube.com/watch?v=e4EJEIrWB2s?rel=0] RRUGA E GALINES DREJT PERFUNDIMIT

Berat/ Demo takim me fermerët: Përmirësim i infrastrukturës së zonave bujqësore

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Beratit, Ervin Demo, zhvilloi sot një takim me fermerët e Velabishtit më të cilët diskutoi për problematikat...
video

EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE

EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE [youtube https://www.youtube.com/watch?v=kDlkXchbxxc?rel=0&w=580&h=385] EDI RAMA PER HORMONET NE USHQIME: BURG KUSH KERCENON SHENDETIN E QYTETAREVE SUBSCRIBE...

Follow us

30,000FansaPëlqeje
40,000NdjekësitNdjek
40,000AbonentëAbonohu

TE FUNDIT NGA BERATI