Skip to content

BOTA

Berat-Skrapar/ Finalizohet me sukses operacioni policor “AGIMI” , sekuestrohen 297 kile drogë

Gjatë orëve të para të mëngjesit Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Berat, në kuadër të operacionit policor “Agimi” dhe në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative ka goditur 3 raste të… Read More »Berat-Skrapar/ Finalizohet me sukses operacioni policor “AGIMI” , sekuestrohen 297 kile drogë