Berat, Elvis Naci dhe shqiptarët e Zvicrës bëhen “engjëjt e Edlirës”, i dhurojnë shtëpi

Elvis dhe Fatma Naçi kanë udhëtuar drejt Beratit për të takuar Edlirën dhe fëmijët e saj. “Edlira është një vajzë e re me dy...

Berati mbetet destinacion turistik edhe në stinën e dimrit

Berati vazhdon të jetë destinacioni i preferuar i turistëve, ku gjatë periudhës janar-nëntor është vizituar nga 40.605 vendas dhe të huaj. Edhe në stinën e...

Berat, Adriatik Kungulli 17 vite i papunë, por djali studion drejtësi në Francë 

  Adriatik Kungulli, hidraulik me mbi 37 vite punë,  është baba i katër fëmijeve, të cilët e adhurojnë shkollën por janë përballur për vite me...

“A të vras veten, a të shes trupin?!”, letra prekëse e studentes nga Kuçova...

  E kemi thënë shpesh që shoqëria jonë nuk është e arsimuar, ne mësojmë vetëm të shkruajmë dhe të lexojmë, mendimi kritik ka “vdekur” në...

Emisioni Studio Plus – Cdo te Hene ne TV Berati – Ora 20:15

Emisioni Studio Plus - Cdo te Hene ne TV Berati - Ora 20:15

Adoleshenti nga Kuçova tregon i penduar se pse e masakroi qenin me sopatë

Ngjarja e rëndë që ndodhi në qytetin e Kuçovës, ku disa djem të rinj masakruan një qen dhe xhiruan gjithë skenën e  më pas...

Tërmeti/ Erdogan: do të ndërtojmë 500 banesa për të gjithë shqiptarët që humbën shtëpitë...

Tërmeti/ Erdogan: do të ndërtojmë 500 banesa për të gjithë shqiptarët që humbën shtëpitë e tyre Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan: Shpresojmë që ekipet...

Mbaroi edhe TAP; Investimet e huaja në energji e gaz bien me 60%

  Investimet e huaja, sipas sektorëve, tregojnë për një ecuri të paqëndrueshme në vite. Teksa energjia po bie dhe telekomunikacionet janë në maturim, nuk ka...

FENOMENI/ Taulant Muka, një shkencëtar apo një delirant?

NGA TESHESHI Afro një vit më parë, në jetën mediatike dhe publike shqiptare do shfaqej një i ri që për zell kishte denoncimin e rasteve...

Nuk do t’i mbani dot lotët, kjo është videoja më prekëse që keni parë...

Nuk do t’i mbani dot lotët, kjo është videoja më prekëse që keni parë ndonjëherë https://youtu.be/KeSgWhSmG3w SOCIAL EXPERIMENT Father and Son! Eksperiment Social Babai dhe Djali!

Follow us

50,000FansLike
20,000SubscribersSubscribe

TE FUNDIT NGA TV BERATI DHE QARKU BERAT