AKUsë

policia-vlore-1024x576-1-1.jpg

Kundërshtuan punonjësit e AKU-së dhe rrahën efektivët policor, arrestohet një 56-vjeçar në Mallakastër, shpallet në kërkim një tjetër

Njoftimi i plotë i policisë: Fier Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër arrestuan në flagrancë shtetasin B. M., 56 vjeç, banues në Mallakastër, si edhe shpallën në kërkim shtetasin F. M., 27 vjeç, pasi në afërsi… Read More »Kundërshtuan punonjësit e AKU-së dhe rrahën efektivët policor, arrestohet një 56-vjeçar në Mallakastër, shpallet në kërkim një tjetër

koronavirusi.jpg

Nga punonjësja e bankës, tek ata të AKU-së dhe Inspektoriatit Shëndetësor, detaje nga rastet e reja me koronavirus në Durrës dhe Elbasan

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se në qytetin e Durrësit ishin konfirmuar katër raste të reja me Covid-19. Panorama raporton se rastet e reja i përkasin tre punonjësve të Inspektoriatit Shëndetësor. Këta të fundit dyshohet të jenë infektuar në terren,… Read More »Nga punonjësja e bankës, tek ata të AKU-së dhe Inspektoriatit Shëndetësor, detaje nga rastet e reja me koronavirus në Durrës dhe Elbasan