cilësinë

Braimllari-4-750x375-1.jpg

“LSI mbështet fermerin”, Braimllari: Angazhohemi të rrisim cilësinë e produktit vendas, 200 mln euro në vit për bujqësinë

Kandidati për deputet i LSI-së, Endrit Braimllari, ka zhvilluar një takim me fermerët dhe banorët në fshatin Dvoran të Korçës. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Braimllari deklaron se LSI-ja do të mbështesë fermerin vendas. Mes të tjerash Braimllari tha se… Read More »“LSI mbështet fermerin”, Braimllari: Angazhohemi të rrisim cilësinë e produktit vendas, 200 mln euro në vit për bujqësinë

ramaaa.png

Rama ironizon PD-në: S’jemi të zotët të përmirësojmë cilësinë e diellit, por s’do ketë asnjë vatër kancerogjene

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot kantierin e ndërtimit të lagjes së re në zonën e Spitallës në Durrës, atje ku po ndërtohen apartamente të reja për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë inspektimit, kreu i qeverisë,… Read More »Rama ironizon PD-në: S’jemi të zotët të përmirësojmë cilësinë e diellit, por s’do ketë asnjë vatër kancerogjene

koduzi-1.png

“Shqipëria nuk ka blerë kurrë kite”, Koduzi shpjegon pse tamponët nuk nxjerrin rezultatin e saktë: Na kanë dhuruar cilësinë më të dobët

Kreu i Departamentit të Shëndetësisë në PD, Gazmend Koduzi, përmes ekranit të televizionit FaxNeës ka hedhur dritë mbi situatën e pandemisë në vendin tonë. Shtimin e rasteve të reja në rajonin e Ballkanit Koduzi e sheh si një keqmenaxhim të situatës… Read More »“Shqipëria nuk ka blerë kurrë kite”, Koduzi shpjegon pse tamponët nuk nxjerrin rezultatin e saktë: Na kanë dhuruar cilësinë më të dobët

osmanaj.png

“Njëherë i quajnë lista të hapura, njëherë të shqyuera”, ish anëtari i KQZ-së e thotë troç: Ky parlament nuk e ka cilësinë të prekë Kushtetutën

Ish-anëtari i KQZ-së Hysen Osmanaj përmes ekranit të televizionit Faxneës ka hedhur dritë mbi debatin aktual për ndryshimet kushtetuese dhe hapjen e listave. Osmanaj shprehet se zgjedhjet janë aq afër në kohë sa është tepër vonë për të ndërhyrë në… Read More »“Njëherë i quajnë lista të hapura, njëherë të shqyuera”, ish anëtari i KQZ-së e thotë troç: Ky parlament nuk e ka cilësinë të prekë Kushtetutën