Skip to content

lojë

LAJM I FUNDIT/ Presidenti Meta akuza të forta Bashës: Bëri dopio lojë me marrëveshjen e detit, implikime serioze për shtetin shqiptar

  • 02/12/2021

Presidenti Ilir Meta sulmoi kryetarin e PD-së Lulzim Basha për marrëveshjen e detit me Greqinë. “Unë nuk i nxjerr thikën njeriu, po të jetë për të goditur e godas përballë dhe nuk i kam ikur kurrë ballafaqimit as me Fatos… Read More »LAJM I FUNDIT/ Presidenti Meta akuza të forta Bashës: Bëri dopio lojë me marrëveshjen e detit, implikime serioze për shtetin shqiptar

“Deputetë në rolin e legenit”, Ylli Manjani: Basha është dështak! Po qëndron në lojë me një këmbë me kockë të krisur

  • 04/11/2021

Ylli Manjani ka vijuar kritikat ndaj kreut demokrat Lulzim Basha, për të cilin thotë se po mbahet në lojë vetëm nga Grupi Parlamentar. Manjani shton ndër të tjera se deputetët kanë në dorë ta shpejtojnë heqjen e Lulit nga loja,… Read More »“Deputetë në rolin e legenit”, Ylli Manjani: Basha është dështak! Po qëndron në lojë me një këmbë me kockë të krisur

“Deputetët kanë në dorë ta shpejtojnë heqjen e Lulit”/ Manjani: Ja çfarë e mban në “lojë” Bashën

  • 04/11/2021

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sulmuar ashpër kreun e PD, Lulzim Basha. Sipas tij, këmba e vetme me të cilën qëndron ende në lojë Bashën është grupi parlamentar. Manjani thekson se deputetët kanë në dorë ta shpejtojnë heqjen… Read More »“Deputetët kanë në dorë ta shpejtojnë heqjen e Lulit”/ Manjani: Ja çfarë e mban në “lojë” Bashën