shëron

bushati2.jpg

“Një njeri që nuk shëron dot prostatën e vet…”, Bushati shpërthen ndaj komisionit për shkarkimin e Metës: Qesharak!

Analisti Andi Bushati ka mbajtur një qëndrim të fortë sa i takon nismës së Kuvendit për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Bushati tha se Komisioni Hetimor i duket qesharak, sa kohë është aty Spartak Braho, për të cilin tha se… Read More »“Një njeri që nuk shëron dot prostatën e vet…”, Bushati shpërthen ndaj komisionit për shkarkimin e Metës: Qesharak!

1613314196_arditi.jpg

Pneumologu i jep lajmin e keq Arditit të infektuar: Vaksina e Covidit nuk shëron apo shpëton, krijon komplikacione të rënda

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka njoftuar se është infektuar me Covid-19 dhe për shkak të kësaj sëmundje ai nuk ka pasur mundësi që të prezantojë emisionin “E Diela Shqiptare” në studio, kështu ka vendosur që ta drejtojë atë nga… Read More »Pneumologu i jep lajmin e keq Arditit të infektuar: Vaksina e Covidit nuk shëron apo shpëton, krijon komplikacione të rënda

itali-mjeku.jpg

Iku ilegalisht nga Shqipëria drejt Italisë për tu kuruar për Covid 19: Vetëm doktori i Berluskonit më shëron

Nëpër mediat italiane është duke qarkulluar një lajm, i cili lidhe me një shtetas shqiptar i infektuar nga koronavirusi, që ka udhëtuar me avion drejt Italisë dhe është kuruar nga mjeku që i shpëtoi jetën  ish-kryeministrit. Sipas publikimit të medias… Read More »Iku ilegalisht nga Shqipëria drejt Italisë për tu kuruar për Covid 19: Vetëm doktori i Berluskonit më shëron

mellage.jpg

Nga kolla tek dhimbjet e fytit/ Lulja që e mbajmë gati te gjithë në shtëpi dhe që shëron pothuajse të gjitha sëmundjet e mushkërive

Kollë, bronkit, dhimbje të fytit, por edhe të stomakut i shëron mëllaga. Nëse keni lëkurë tepër të thatë për shkak të të ftohtit, sërish mëllaga mund t’i lehtësojë shenjat, sepse prej saj përftohet një pije me 1 mijë virtyte. Ata… Read More »Nga kolla tek dhimbjet e fytit/ Lulja që e mbajmë gati te gjithë në shtëpi dhe që shëron pothuajse të gjitha sëmundjet e mushkërive