Skip to content

Luli

Zgjedhjet e pjesshme, Balla nga Lushnja: Saliu e do votën për të dalë kundër Amerikës, ndërsa Luli është në gjumë

  • 26/02/2022

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, Taulant Balla i shoqëruar nga Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi dhe kryetarja e Bashkisë Lushnje, Eriselda Sefa zhvilluan një takim me qytetarët e Lushnjes. Në fjalën e tij Balla… Read More »Zgjedhjet e pjesshme, Balla nga Lushnja: Saliu e do votën për të dalë kundër Amerikës, ndërsa Luli është në gjumë

Zgjedhjet e 6 marsit, Veliaj: Saliu dhe Luli i duan votat për sherr! Grida e Jorida nuk bënë dot një punë në Tiranë, si do bëjnë në Rrogozhinë

  • 26/02/2022

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj ishte në Rrogozhinë, ku gjatë një takimi me banorët tha se Sali Berisha dhe Lulzim Basha e duan votën për sherr, ndërsa PS për punë. Veliaj tha se Edison… Read More »Zgjedhjet e 6 marsit, Veliaj: Saliu dhe Luli i duan votat për sherr! Grida e Jorida nuk bënë dot një punë në Tiranë, si do bëjnë në Rrogozhinë

“Nga Luli i babës te Lul Brava”, Rama ironizon përplasjet Berisha- Basha: Akuzojnë njëri-tjetrin për ato që ua kemi thënë ne vite më parë

  • 22/02/2022

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit me disa qytetarë në Durrës në kuadër të nismës Këshillimi Kombëtar ka ironizuar situatën brenda PD-së, mes Sali Berishës dhe kryedemokratit Lulzim Basha. Sipas Ramës, ata akuzojnë njëri-tjetrin për ato çështje që i ka akuzuar… Read More »“Nga Luli i babës te Lul Brava”, Rama ironizon përplasjet Berisha- Basha: Akuzojnë njëri-tjetrin për ato që ua kemi thënë ne vite më parë