peshë

rama-4.jpg

“Ministra pa peshë, qeveria identifikohet vetëm me ju”, Rama i përgjigjet akuzave se ai kontrollon gjithë ekzekutivin

Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion, u pyet nga moderatorja Erla Mëhilli nëse kishte një koment mbi preceptimin e publikut se qeveria identifikohet vetëm me kryeministrin dhe ministrat nuk kanë peshë. Rama e mohoi këtë… Read More »“Ministra pa peshë, qeveria identifikohet vetëm me ju”, Rama i përgjigjet akuzave se ai kontrollon gjithë ekzekutivin