thikën

DE20E061-3B3A-46F6-8E94-36DFC127668B.jpeg

“Bleu thikën në market para se të shkonin shtëpi”, shoku i Klinton Pirës tregon si nisi konflikti mes çiftit shqiptaro-ganez

Shoku i Klinton Pirës ka dhënë detaje tronditëse se çfarë e detyroi 26-vjeçarin nga Dibra që përpara se të vriste veten qëlloi për vdekje të dashurën e tij ganeze Jawsackie Jaboah. Gjatë një interviste në “Shqipëria Live”, shoku i Klintonit… Read More »“Bleu thikën në market para se të shkonin shtëpi”, shoku i Klinton Pirës tregon si nisi konflikti mes çiftit shqiptaro-ganez

Dritan-Shano.jpg

Dritan Shano: Berishës i nguli thikën pas shpine krijesa e tij! Njëri do të ruajë karrierën, tjetri vulën

Përfaqësuesi i iniciativës demokratike “IDE”, Dritan Shano deklaroi se ish-kryeministri Sali Berisha do të vazhdojë të mbetet “non grata” dhe Lulzim Basha e ka humbur mundësinë për të qenë lider, pavarësisht mbështetjes nga palë të treta. I ftuar në emisionin… Read More »Dritan Shano: Berishës i nguli thikën pas shpine krijesa e tij! Njëri do të ruajë karrierën, tjetri vulën

kozaku-770x410-1.jpg

“O bisha kisha thikën n’fyt nuk jam Toto Rina”, reagon Kozaku: As më *** që më morën peng, jam nëpërkë do t’i pickoj, ja pse nuk më vranë

  Personazhi i njohur i Instagramit, rreperi Kozak Braçi, i cili u rrëmbye ditën e djeshme nga katër persona, ka treguar versionin e tij të ngjarjes pasi u lirohua nga pengmarrësit. Përmes një videoje-live në Instagram, Kozaku shprehet se u… Read More »“O bisha kisha thikën n’fyt nuk jam Toto Rina”, reagon Kozaku: As më *** që më morën peng, jam nëpërkë do t’i pickoj, ja pse nuk më vranë

noka-basha.jpg

Debate të forta në mbledhjen e PD-së, Noka përplaset me Bashën: I ngule thikën pas shpine Berishës

Debate të forta po zhvillohen në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. Debatet janë zhvilluar mes deputetit Flamur Noka dhe kreut të PD-së Lulzim Basha. Noka i ka kërkuar shpjegime kreut të demokratëve mbi ecurinë dhe vendimin për Sali Berishën,… Read More »Debate të forta në mbledhjen e PD-së, Noka përplaset me Bashën: I ngule thikën pas shpine Berishës

berisha-cover-1-1-560x399-1.jpg

Berisha: Ju kërkoj ndjesë që solla Bashën në krye të PD-së, i futi demokratëve thikën pas shpine. Zotim për ta larguar

Sali Berisha e ka cilësuar “Thikë pas shpine” vendimin e kreut të PD-së Lulzim Basha për ta përjashtuar nga grupi parlamentar. Berisha nuk i ka kursyer edhe batutat duke e quajtur Bashën si “ish-kryetar” të PD-së ku në fakt legjitimisht… Read More »Berisha: Ju kërkoj ndjesë që solla Bashën në krye të PD-së, i futi demokratëve thikën pas shpine. Zotim për ta larguar

tiranes.jpg

I nguli thikën bashkëmoshatarit të tij, arrestohet 16 vjeçari në Tiranë. Në pranga dhe 5 shtetas të tjerë për vepra të ndryshme penale (DETAJET)

Ditën e sotme Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 16 vjecar i cili pas një konflikti ka goditur me thikë një bashkëmoshatar të tij. I mituri me inicialet E. Zh, goditi me mjet prerës bashkëmoshatarin e tij G.… Read More »I nguli thikën bashkëmoshatarit të tij, arrestohet 16 vjeçari në Tiranë. Në pranga dhe 5 shtetas të tjerë për vepra të ndryshme penale (DETAJET)