ti

ALTIN-780x405.jpg

”Kush je ti, ta tregoj unë!”, si nisi sherri mes viktimës dhe autorit të vrasjes në Korçë (Emrat)

Të tjera detaje mësohen nga vrasja që ndodhi mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës, ku viktimë mbeti një 30-vjeçar. Si pasojë e të shtënave me armë, rrugës për në spital humbi jetën Altin Balliu, lindur në Slabinjë të Pogradecit. Policia… Read More »”Kush je ti, ta tregoj unë!”, si nisi sherri mes viktimës dhe autorit të vrasjes në Korçë (Emrat)