SKRAPARI

QYTETI SKRAPAR

skraparrr.jpg

Sherri me dy të plagosur rëndë në Çorovodë, ngjarja ishte e paralajmëruar (një prej të plagosurve me të shkuar kriminale)

  Fax news mëson detaje të reja nga plagosja e dyfishtë që ka ndodhur paraditen e sotme në Çorovodë, ku dy të rinj u nisën me helikpter drejt Tiranës në gjendje të rëndë. Mësohet se sherri ka ndodhur në mënyrë… Read More »Sherri me dy të plagosur rëndë në Çorovodë, ngjarja ishte e paralajmëruar (një prej të plagosurve me të shkuar kriminale)

POLICIA-BERAT.jpg

U tha se e zuri poshtë masivi i gurëve teksa punonte në Malin e Tomorrit, Policia e Beratit bën njoftimin: Ra nga një degë ulliri

Berat/Informacion sqarues Lidhur me një lajm që është publikuar në media, ku pretendohet se shtetasi me inicialet A. H., 32 vjeç, banues në Poliçan, është dëmtuar nga një masiv gurësh gjatë punës në Malin e Tomorit, ju informojmë se: Shtetasi… Read More »U tha se e zuri poshtë masivi i gurëve teksa punonte në Malin e Tomorrit, Policia e Beratit bën njoftimin: Ra nga një degë ulliri

p2.png

“Jam në mes të të ftohtit”, babai me dy fëmijët: Prefektura dhe Bashkia Poliçan më sorollatin, shtëpia po shembet

  Gramoz Minollari dhe dy fëmijët e tij, 12 dhe 7-vjeç, jetojnë prej 6-vjetësh në një banesë të shkatërruar totalisht. Me mure të çara, me tavan të rrëzuar, pa asnjë ngrohje, pa ushqim dhe në kushtet ekstreme të varfërisë jeton… Read More »“Jam në mes të të ftohtit”, babai me dy fëmijët: Prefektura dhe Bashkia Poliçan më sorollatin, shtëpia po shembet

1594921046_spak.jpg

“Thuaji ta zhdukë sa më parë, urgjentisht”, kush është Polici që dekonspiroi aksionin antidrogë në Skrapar, pas mbledhjes me shefat…

  Detaje të reja janë mësuar nga aksioni antidogë që u zhvillua muajt e fundit në Skrapar, që çoi në arrestimin e 23 personave, mes tyre dhe drejtues në Policinë e Poliçanit. Mësohet se një prej efektivëve të Policisë që… Read More »“Thuaji ta zhdukë sa më parë, urgjentisht”, kush është Polici që dekonspiroi aksionin antidrogë në Skrapar, pas mbledhjes me shefat…

spaku.jpg

Operacioni anti-drogë në Skrapar/ Jepen masat e sigurisë për 22 të arrestuarit, shpallet në kërkim 1 person (Detaje)

  Policia e Shtetit nën udhëheqjen e SPAK ka përmbyllur operacionin anti-drogë në rrethin e Beratit, ku janë lëshuar 23 urdhër arreste mes të cilëve janë dhe 4 punonjës policie. Si pasojë e këtij operacioni kanë rënë në prangat e… Read More »Operacioni anti-drogë në Skrapar/ Jepen masat e sigurisë për 22 të arrestuarit, shpallet në kërkim 1 person (Detaje)

1605538321_spitaletcovid1-2-7.jpg

Vdesin 18 persona nga Covid-19 në vend, ja sa raste të reja u regjistruan (1 humbje jete ne Berat, shume raste te reja në Kuçovë, Berat dhe Skrapar)

  Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 18 persona nga Covid-19. Po ashtu ministria bën me dije se në 24 orët e fundit 645 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19,… Read More »Vdesin 18 persona nga Covid-19 në vend, ja sa raste të reja u regjistruan (1 humbje jete ne Berat, shume raste te reja në Kuçovë, Berat dhe Skrapar)