67vjeçare

berisha-1.jpg

“Doktor vdekja” kërkon të përhapë panik: 4 persona patën komplikacione të rënda pas vaksinimit, një 67-vjeçare dhe tre mësues

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se një 67-vjeçare dhe tre mësues kanë përfunduar në spital pas vaksinimit kundër Covid-19. Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ai ka hedhur akuza të rënda ku thotë se një 67-vjeçare me emrin Xhevahire… Read More »“Doktor vdekja” kërkon të përhapë panik: 4 persona patën komplikacione të rënda pas vaksinimit, një 67-vjeçare dhe tre mësues