cili

makina-4.jpg

Rritja e çmimit të naftës, cili prej vendeve të Ballkanit ka karburantin më të shtrenjtë në rajon?

Në shtetet e Ballkanit Perëndimor kohët e fundit është shënuar rritje e çmimit të naftës dhe të benzinës. Më poshtë gjeni çmimet mesatare të karburanteve në euro, në shtetet e Ballkanit Perëndimor. Sipas një infografike të publikuar nga REL-i, në… Read More »Rritja e çmimit të naftës, cili prej vendeve të Ballkanit ka karburantin më të shtrenjtë në rajon?

640-0-608945d381052.jpg

Tre të plagosur në Tiranë brenda 24 orësh, kush është shefi i komanduar i Komisariatit n.2 i cili lë ‘në mjegull’ informacionin për ngjarjet kriminale (EMRI)

Tre është numri i të plagosurve në Tiranë brenda 24 orëve, ndërkohë ajo që dimë nga njoftimi zyrtar i policisë është “janë plagosur në rrethana të paqarta”. Në këtë mënyrë, shefi i komanduar i Komisariatit numër 2 në Tiranë, Ledio… Read More »Tre të plagosur në Tiranë brenda 24 orësh, kush është shefi i komanduar i Komisariatit n.2 i cili lë ‘në mjegull’ informacionin për ngjarjet kriminale (EMRI)

kosta-grillo.jpg

Ditën e nesërme zhvillohen homazhet për Kosta Grillon, cili është fshati në jug të vendit ku do t’i jepet lamtumira e fundit gazetarit të njohur

Ditën e djeshme u dha lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur sportiv, Kosta Grilla i cili pas një beteje të gjatë me virusin “Covid-19” fatkeqësisht nuk mundi t’ja dilte mbanë. Grillo prej kohësh ka qenë… Read More »Ditën e nesërme zhvillohen homazhet për Kosta Grillon, cili është fshati në jug të vendit ku do t’i jepet lamtumira e fundit gazetarit të njohur

luftaaa.jpg

Njëri i qëlluar në kokë dhe tjetri me dy plumba njërin pas shpine, detaje të reja rreth vrasjes së dyfishtë në Elbasan, cili prej tyre kishte ndryshuar mbiemrin

Detaje të reja janë mësuar rreth 2 viktimave të mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit ku mbetën të vdekur konkretisht, Lulzim Bitri dhe Ardian Çollaku. Të dy viktimat nuk ishin emra të panjohur për policinë, pasi kanë qenë të… Read More »Njëri i qëlluar në kokë dhe tjetri me dy plumba njërin pas shpine, detaje të reja rreth vrasjes së dyfishtë në Elbasan, cili prej tyre kishte ndryshuar mbiemrin

MILIARDIERI-1.jpg

Tragjedia ajrore me 8 të vdekur në Milano, ja kush është miliarderi i cili vdiq bashkë me djalin dhe gruan e tij (DETAJE+FOTO)

Tetë persona kanë humbur jetën ditën e diel, pasi një avion i vogël privat ra mbi një ndërtesë në San Donato Milanese të Milanos. Në bord ishin piloti, ndihmësi i tij, 5 persona të rritur dhe një fëmijë. Mediat e… Read More »Tragjedia ajrore me 8 të vdekur në Milano, ja kush është miliarderi i cili vdiq bashkë me djalin dhe gruan e tij (DETAJE+FOTO)

e-frikshme.jpg

Publikohet fotoja/ Ky është autori i cili vrau 19 vjeçaren së bashku me gjyshen dhe la të plagosur babain e saj

  Ky është Ilir Gjokaj, autori i vrasjes së 19 vjeçares Sheila Bakija dhe gjyshes së saj, ndërkohë që i plagosur ka mbetur edhe babai i viktimës. Ngjarja ndodhi dy ditë më parë kur shtetasi Ilir Gjokaj shkoi në shtëpinë… Read More »Publikohet fotoja/ Ky është autori i cili vrau 19 vjeçaren së bashku me gjyshen dhe la të plagosur babain e saj

rinas-policiq.jpg

Tentuan të kalonin kufirin me dokumente false, arrestohen 3 persona në Rinas. Ja cili ishte destinacioni i tyre

3 të rinj janë arrestuar nga Policia Kufitare Rinas, pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumenta të falsifikuara. Sekuestrohen dokumente të ndryshme që përdoreshin nga këta shtetas për të kaluar kufirin në mënyrë të jashtëligjshme. Shërbimet e Policisë Kufitare Rinas si… Read More »Tentuan të kalonin kufirin me dokumente false, arrestohen 3 persona në Rinas. Ja cili ishte destinacioni i tyre