ujë

rm.jpg

Rama: Janë broçkulla këto që thoni, se Shqipëria ka ujë e naftë dhe s’duhen rritur çmimet. Pse Franca e Gjermania s’i bëjnë rrogat 20 mijë euro?

Kryeministri Edi Rama deklaroi se rritja e çmimit të bukës në vendin tonë vjen për shkak të sistemit që është zgjedhur 30 vite më parë. Në një prononcim për mediat, ai u shpreh se që prej vitit 90’, çmimi i… Read More »Rama: Janë broçkulla këto që thoni, se Shqipëria ka ujë e naftë dhe s’duhen rritur çmimet. Pse Franca e Gjermania s’i bëjnë rrogat 20 mijë euro?

erjonn.jpg

Braçe publikon foto të qendrës shëndetësore: Është e zhytur në ujë! I jam lutur ndërtuesit por më kot

Deputeti socialist Erion Braçe ka publikaur foto nga qendra shëndetësore në Këmishtaj e cila është përmbytur. Braçe thotë se oborri dhe hyrja e ndërtesës është e zhytur në ujë. Për këtë problem, deputeti socialist tregon se ka folur me drejtuesin… Read More »Braçe publikon foto të qendrës shëndetësore: Është e zhytur në ujë! I jam lutur ndërtuesit por më kot

Screenshot_13-7.jpg

VIDEO LIVE/ “Pse po rrini këtu në hije, jeni të korruptuar”, banorja bën për “ujë të ftohtë” policët që nuk ndërhyjnë të neutralizojnë konfliktin

  Mesditën e sotme banorët e Laknasit janë përplasur me punonjësit të firmës ku do të ndërtohet thertorja. Ajo që bie në sy është reagimi i një gruaje e cila i kërkon efektivëve të policisë të ndërhyjnë për të neutralizuar… Read More »VIDEO LIVE/ “Pse po rrini këtu në hije, jeni të korruptuar”, banorja bën për “ujë të ftohtë” policët që nuk ndërhyjnë të neutralizojnë konfliktin

klodian-1.jpg

Propozimi i opozitës për uljen e TVSH me 6%/ Tomorri: Vrimë në ujë, ulja e çmimeve të caktuara, do të favorizonte sërish të pasurit (Shembujt e kaluar)

Postimi i Plotë nga Gazetari Klodian Tomorri Po vjen ofensiva opozitare e TVSH-seNe vitin 2009, qeveria e Sali Berishes hoqi tatimin mbi vleren e shtuar per sherbimet arsimore. Politika, e cila ishte pasoje e lobimit te forte nga universitetet private,… Read More »Propozimi i opozitës për uljen e TVSH me 6%/ Tomorri: Vrimë në ujë, ulja e çmimeve të caktuara, do të favorizonte sërish të pasurit (Shembujt e kaluar)