sa

STUDENTET-SHKODER.jpg

FOTO/ Nisin ngujimin studentët në Universitetin e Shkodrës: Protestë deri sa të plotësohen kërkesat

Pas studentëve të Tiranës dhe atyre të Elbasanit edhe ata të Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër kanë nisur ngujimin. Ata janë mbledhur në Fakultetin Ekonomik duke u ngujuar brenda godinës në shenjë përshkallëzimi të protestës së tyre pasi ende nuk… Read More »FOTO/ Nisin ngujimin studentët në Universitetin e Shkodrës: Protestë deri sa të plotësohen kërkesat